Recenze Novaservis

Novaservis Titania Iris 92096,00

Ověřený zákazník Senesi.cz Ivo

Přidáno: 3. září 2022

Zakoupeno v Senesi.cz

• Kvalita za rozumnou cenu.
Novaservis DY2095

Novaservis DY2095

Ověřený zákazník KAMODY.CZ Jarda

Přidáno: 1. září 2022

Zakoupeno v KAMODY.CZ

• Celokovová verze dlouho vydrží, dobrý ergonometrický tvar.
Novaservis Tina SET042/38,5

Novaservis Tina SET042/38,5

Ověřený zákazník Rychlá dodávka Milan

Přidáno: 23. srpna 2022

Zakoupeno v Rychlá dodávka

Krásný černý set do nové koupelny,otočný,moderní tvar a černá barva,byla hlavní stránka výběru a také nízká cena.

Novaservis 70710.0S

Novaservis ovládací páka chrom 35 mm P/5500,0

Ověřený zákazník Kotle-Koupelny.cz eliska785

Přidáno: 18. srpna 2022

Zakoupeno v Kotle-Koupelny.cz

Rychlost, doporučuji, jedoznačně. Ochota při tel.jednání.

Ověřený zákazník SIKO KOUPELNY a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 15. srpna 2022

Zakoupeno v SIKO KOUPELNY a.s.

• Potěšila mě dostupnost náhradní hlavice, příznivá cena
Novaservis 70710.0B

Novaservis 70710.0B

Ověřený zákazník Aquatop s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 14. srpna 2022

Zakoupeno v Aquatop s.r.o.

Mam ten samy už 3 roky,a všechno super funguje.

Novaservis TITANIA IRIS 92077

Novaservis TITANIA IRIS 92077

Ověřený zákazník SIKO KOUPELNY a.s. Vše maximálně OK.

Přidáno: 14. srpna 2022

Voda teče.

• jen ten design
  • velmi nízká životnost

Po dvou letech je nutné vždy vyměnit. Aktuálně budu pořizovat 3tí kus (baterii mám 2,5 roku!). První dvě jsem stihla v záruce - ta první měla nefukční přepínač hned po dodání. Tohle je prostě fakt špatně, baterie samotná je drahá a čekáte od ní přirozeně kvalitu a životnost a ne nákup náhradních dílů za 400 Kč každou chvíli. Už bych znovu nekoupila. A to mám ze stejné řady i umyvadlovou a vanovou. Nedoporučuji.

Novaservis Nobless Tina 38001,0

Novaservis Nobless Tina 38001,0

• hezký minimalistický design
  • kartuš nemá dlouhou životnost

Vlastním z řady tuto, vanovou a kuchyňskou baterii. Vanová je absolutně skvělá. Tato má trochu těžší ovládání páky, takže pokud máte menší děti (cca 10 let u mě), tak počítejte, že voda napřed vystříkne naprudko a pak dojde k pokusům o regulaci. První kartuš mi odešla po méně než dvou letech - prokapávala a ztížilo se její ovládání. Je atypická (bauhaus, obi, baumax ani ťuk), takže je nutné ji objednat z eshopu, ale za 130 Kč to jde, reklamace by mě stála víc na času a energii, objednejte si rovnou dvě. Plochý design kohoutku a páky způsobuje tvorbu vodního kamene, je nutné ji pravidelně čistit, nic strašného to není.

Novaservis Nobless Tina 38020/1,0

Novaservis Nobless Tina 38020/1,0

• perfektní přepínač sprchy
  • z plochého kohoutku a páky - vlastnost designu - nestéká voda, tvoří se vodní kámen

Zakoupila jsem hlavně kvůli přepínači sprchy, tlakové nevyhovují ani mě a už vůbec ne dětem. Tato baterie je z celé řady jediná (mám kuchyň, umyvadlo, vana), která nemá žádný problém. Mám zatím cca 2,5 roku.
U designu je potřeba počítat s tím, že na plochých površích se drží voda a tvoří se vodní kámen. Čištění každý týden je nutnost. Přesto je s ní velmi spokojená, doporučuji.

Novaservis Nobless Tina 38481,0

Novaservis Nobless Tina 38481,0

• pěkný design
  • baterie vhodná i pro menší dřezy
  • rameno pruží akorát
  • sprška má magnetické uchycení.
  • přepínač spršky

Hodnotím po 2 letech užívání. Vlastním z této řady dvě koupelnové baterie i tuto kuchyňskou, která je kvalitativně bohužel nejslabší. Vzhledově stále jako nová, kartuš drží. Jejím problémem je sprška, resp. její přepínač. Už při dodání byla první sprška okamžitě nefunkční, ale bez problémů vyreklamovaná. Další kus vydržel tedy necelé dva roky. To není náhoda. Při poměrně vysoké ceně baterie navíc náhradní sprška stojí nyní cca 400 Kč ... asi je nutné zvážit. Očekávala jsem v této třídě vyšší kvalitu a delší životnost. Jaká škoda.

Novaservis Prestige WC/SOFTLYRA

Novaservis Prestige WC/SOFTLYRA

Ověřený zákazník SIKO KOUPELNY a.s. Milan

Přidáno: 12. srpna 2022

Zakoupeno v SIKO KOUPELNY a.s.

prkénko skvěle sedí i na náš atypický záchod !!

Novaservis Titania Fresh 96077,0

Novaservis Titania Fresh 96077,0

Ověřený zákazník SANITINO Ověřený zákazník

Přidáno: 10. srpna 2022

Zakoupeno v SANITINO

Mám dobré skušenosti s firmou sanitino výborná kvalita zboží rychle dodání.

Novaservis Ventil 92006 V/92006

Novaservis Ventil 92006 V/92006

Ověřený zákazník Kotle-Koupelny.cz Brego

Přidáno: 8. srpna 2022

Zakoupeno v Kotle-Koupelny.cz

• Je plně funkční.
Novaservis T63120A

Novaservis T63120A

Ověřený zákazník TOPENILEVNE.CZ Petr K.

Přidáno: 8. srpna 2022

Jaromir Sedlak Jaromir Sedlak

Přidáno: 5. srpna 2022

• Design
  • ZELENÁ spodní strana sedátka
  • jen 4 plastové podpěrky přenášející tíhu na mísu, tzn. velký průhyb při zatížení a vznik prasklin.

Po více než 10 letech jsem zakoupil svoje další medvědy. Původní sedátko popraskalo v prostoru mezi plastovými podpěrkami, které přenášejí tíhu na mísu. Jsou tam jen 4 a to je pro normálního chlapa málo. K mému údivu však spodní strana nového sedátka není modrá, jako u původního výrobku, ale ZELENÁ !!! To vymyslela nějaká šovinistická feministka z Novaservisu, abych ve svě modré koupelně musel pořád sklápět to zelené sedátko??? Nebo mě snad chtějí nutit čůrat v sedě??? Nu což, jsem ze staré školy, přestříkám spodní stranu na modro, ze starého sedátka přelepím plastové podpěrky, takže jih tam bude 8, což zamezí velkému průhybu sedátka a prasklinám. U sedátka v této ceně by tohle ale měl zajistit výrobce.

Novaservis MM 1" KFP3

Novaservis MM 1" KFP3

Ověřený zákazník Čerpadla Vrchlabí s.r.o. Blanka

Přidáno: 3. srpna 2022

Zakoupeno v Čerpadla Vrchlabí s.r.o.

Chodí jak má, drží polohu

Novaservis Titania IRIS New 94475/1,0

Novaservis Titania IRIS New 94475/1,0

Ověřený zákazník LIVERO Standík.

Přidáno: 30. července 2022

Zakoupeno v LIVERO

Zatím chodí jak má a nádherně vypadá!! Jestli vydrží, jak ta předešlá 20 let..., tóž to si objednám další pákovů-sprchovů.. Slibuji na svou česť!

Novaservis RU/NOVA,1

Novaservis RU/NOVA,1

Ověřený zákazník SIKO KOUPELNY a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2022

• Nízká cena
  • Funkční
  • Pro nenáročné

Sprchová hlavice je za svou nízkou cenu naprosto dostačující. Hlavice má menší odvod, než jsem byla zvyklá, ale to vůbec ničemu nevadí. Nenabízí žádnou přidanou funkci ani různé úrovně trysek, prostě obyčejná sprchová hlavice. Neprotíká a pasuje na standardní hadice. Bílá barva se mi původně moc nelíbila, ale začínám si zvykat, alespoň se tak rychle neošoupe jako klasický pochromovaný plast. Kvalitní výroba, nikde žádné nevzhledné plastové spáry. Ideální například do veřejných sprch nebo pokud nechcete moc utrácet do pronajatého bytu :)

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]